Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 10:00 до 20:00
СБ-НД: з 10:00 до 19:00
Каталог товарів

NexGard

Таблетки від бліх і кліщів для собак NexGard

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення

NexGard (Нексгард) Таблетки від бліх та кліщів для собак.

NexGard - ефективний захист від кліщів і бліх: Має смак тушкованої яловичини Можливість давати як із кормом так і без нього Відразу після прийому можна гладити або мити тварину Може застосовуватися для собак зі шкірними захворюваннями Безпечний для цуценят віком від 8 тижнів та дорослих собак від 2 кг Знижує ризик ураження собаки кровопаразитарними захворюваннями Знищує 98 - 100% бліх, які паразитують на тварині. Загибель бліх відбувається до відкладання яєць Захищає від повторного нападу протягом 30 днів Фармакологічні властивості: Нексгард відноситься до інсектоакарицидних лікарських препаратів системної дії. Афоксоланер, що входить до складу препарату, є інсектоакарицидом групи ізоксазоліну. Препарат призначають собакам для лікування та профілактики афаніптерозу, блошиного алергічного дерматиту, а також акарозів, що викликаються іксодовими кліщами. Молекулярний механізм дії афоксоланер націлений на синаптичну передачу нервового імпульсу у членистоногих. Швидко адсорбується та встановлює тривалі зв'язки з білками плазми.

Показання до застосування: Призначається собакам для лікування та профілактики при зараженні кліщами Dermacentor variabilis, Dermacentor reticulatus, Rhipicephalus sanguineus, Ixodes scapularis, Ixodes ricinus, Ixodes holocyclus, Haemaphysalis longicornis, Amblyomma americanum, а также при наличии блох Ctenocephalides felis, Ctenocephalides canis. Після перорального введення препарату афоксоланер легко всмоктується в шлунково-кишковому тракті та досягає системного кровотоку. Максимальна концентрація у плазмі відзначається через 2-4 години після введення. Афоксоланер виводиться з організму переважно з жовчю і незначно із сечею. Період напіввиведення афоксоланера становить 14 діб. Дія препарату на бліх починається через 30 хвилин після введення; одноразове застосування препарату забезпечує знищення бліх та кліщів на тварині протягом 6 та 48 годин відповідно. Загибель бліх відбувається до відкладання яєць, що запобігає контамінації приміщень яйцями та личинками.

Застосування: NexGard (таблетки) для перорального застосування. Залежно від маси тварини використовують NexGard різної фасування у дозах, зазначених у таблиці: Вага тварини Найменування препарату, (афоксоланер) Вага таблетки від 2 до 4 кг NexGard для собак вагою від 2 до 4 кг , (11,3 мг) 0,5 гр від 4 до 10 кг NexGard для собак вагою від 4 до 10 кг , (28,3 мг) 1,25 гр від 10 до 25 кг NexGard для собак вагою від 10 до 25 кг , (68,0 мг) 3,0 гр від 25 до 50 кг NexGard для собак вагою від 25 до 50 кг , (136 мг) 6,0 гр При застосуванні препарату собакам масою понад 50 кг слід використовувати комбінацію таблеток із розрахунку 2,5 мг афоксоланера на 1 кг маси. Не допускається розламування пігулок. Також потрібна консультація ветериарного лікаря. При тривалому застосуванні препарату можливе короткочасне зниження апетиту, шкірні зміни, що мимоволі зникають (еритема, лущення); рідко – блювання, діарея та сонливість. При одночасному застосуванні Нексгард з протигельмінтними препаратами, антибіотиками, вакцинами, глюкокортикоїдами, нестероїдними протизапальними препаратами небажаних реакцій та зниження ефективності препарату не виявлено. Протипоказання: Протипоказанням до застосування є підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів препарату, виражені порушення функції печінки та нирок. Протипоказаний для цуценят віком до 8 тижнів та дорослих собак до 2 кг. Побічних явищ та ускладнень при застосуванні препарату відповідно до цїєї тимчасової настанови, як правило, не спостерігається. Рекомендації щодо використання: Під час роботи з препаратом NexGard не дозволяється курити, пити та вживати їжу. Після закінчення роботи слід ретельно вимити руки теплою водою з милом.

Швидке замовлення

NexGard (Нексгард) Таблетки від бліх і кліщів для собак .

Таблетки від паразитів для собак від 2 місяців - це профілактичний щомісячний засіб від бліх і кліщів, що знищує 98-100% комах. Перевага препарату: Речовина afoxolaner впливає на паразита шляхом руйнування центральної нервової системи, в результаті чого він паралізується і вмирає Блохи вмирають до того, як розмножаться і відкладуть яйця Надійна боротьба з кліщами і зниження можливості захворювання після укусу Можна давати тваринам з шкірними захворюваннями Природний смак яловичого м'яса, собака без проблем проковтне препарат Фармакологічні властивості: Нексгард відноситься до інсектоакарицидних лікарських препаратів системної дії. Діюча речовина афоксоланер, яка входить до складу препарату є інсектоакарицид групи ізоксазоліна. Препарат призначають собакам для лікування і профілактики афаніптероза, блошиного алергічного дерматиту, а також акарози, що викликаються іксодовими кліщами. Молекулярний механізм дії афоксоланера націлений на синаптичну передачу нервового імпульсу у членистоногих. Швидко абсорбується і встановлює тривалі зв'язки з білками плазми. Засіб діє ефективно і безвідмовно при правильно розрахованому дозуванні. Можливі побічні реакції при непереносимості одного з компонентів, читайте уважно інструкцію. Обережно застосовувати таблетки, якщо тварина страждає хворобами нервової системи. Протипоказано застосовувати цуценятам і тваринам до 2 кілограм. При правильно розрахованому дозуванні по вазі тварини та дотриманні інших рекомендацій в інструкції, таблетки від паразитів NexGard для собак ефективні і практично безпечні. Побічні реакції зустрічаються у вихованців з індивідуальною непереносимістю компонентів препарату. Засіб застосовують з обережністю у собак з судомами і неврологічними розладами. Захист від кліщів і бліх протягом 1 місяця!!!

Показання до застосування: Призначається собакам для лікування і профілактики при зараженні кліщами Dermacentor variabilis, Dermacentor reticulatus, Rhipicephalus sanguineus, Ixodes scapularis, Ixodes ricinus, Ixodes holocyclus, Haemaphysalis longicornis, Amblyomma americanum, а також при наявності бліх Ctenocephalides felis, Ctenocephalides canis Після перорального введення препарату афоксоланер легко всмоктується в шлунково-кишковому тракті і досягає системного кровотоку. Максимальна концентрація в плазмі відзначається через 2-4 години після введення. Афоксоланер виводиться з організму в основному з жовчю і незначно з сечею. Період напіввиведення афоксоланера становить 14 діб. Дія препарату на бліх починається через 30 хвилин після введення; одноразове застосування препарату забезпечує знищення бліх і кліщів на тварині протягом 6 і 48 годин відповідно. Загибель бліх відбувається до відкладання яєць, що запобігає контамінації приміщень яйцями і личинками При застосуванні препарату собакам масою понад 50 кг слід використовувати комбінацію таблеток, з розрахунку 2,5 мг афоксоланера на 1 кг маси. Не допускається розламування таблеток. Також необхідна консультація ветеринарного лікаря. При тривалому застосуванні препарату можливе короткочасне зниження апетиту, мимовільно зникають шкірні зміни (еритема, лущення); рідко - блювота, діарея і сонливість. При одночасному застосуванні Нексгард з протигельмінтними препаратами, антибіотиками, вакцинами, глюкокортикоїдами, нестероїдними протизапальними препаратами небажаних реакцій, а також зниження ефективності препарату не виявлено

Застосування: NexGard (таблетки) для перорального застосування. Залежно від маси тварини використовують NexGard різного фасування в дозах, зазначених в таблиці: Вага тварини Найменування препарату, (афоксоланер) Вага таблетки від 2 до 4 кг NexGard для собак вагою від 2 до 4 кг, (11,3 мг) 0,5 гр від 4 до 10 кг NexGard для собак вагою від 4 до 10 кг, (28,3 мг) 1,25 гр від 10 до 25 кг NexGard для собак вагою від 10 до 25 кг, (68,0 мг) 3,0 гр від 25 до 50 кг NexGard для собак вагою від 25 до 50 кг, (136 мг) 6,0 гр При застосуванні препарату собакам масою понад 50 кг слід використовувати комбінацію таблеток із розрахунку 2,5 мг афоксоланера на 1 кг маси. Не допускається розламування пігулок. Також потрібна консультація ветериарного лікаря. При тривалому застосуванні препарату можливе короткочасне зниження апетиту, шкірні зміни що мимоволі зникають (еритема, лущення); рідко – блювання, діарея та сонливість. При одночасному застосуванні Нексгард із протигельмінтними препаратами, антибіотиками, вакцинами, глюкокортикоїдами, нестероїдними протизапальними препаратами небажаних реакцій, а також зниження ефективності препарату не виявлено.

Протипоказання: Протипоказанням до застосування є підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів препарату, виражені порушення функції печінки і нирок Протипоказаний для цуценят у віці до 8 тижнів і дорослих собак до 2 кг Побічних явищ і ускладнень при застосуванні препарату відповідно до цього тимчасовим настановою, як правило, не спостерігається. Рекомендації по використанню: Під час роботи з препаратом NexGard забороняється палити, пити і приймати їжу. Після закінчення роботи слід ретельно вимити руки теплою водою з милом.


Швидке замовлення

NexGard (Нексгард) Таблетки від бліх і кліщів для собак .

Таблетки від паразитів для собак від 2 місяців - це профілактичний щомісячний засіб від бліх і кліщів, що знищує 98-100% комах. Перевага препарату: Речовина afoxolaner впливає на паразита шляхом руйнування центральної нервової системи, в результаті чого він паралізується і вмирає Блохи вмирають до того, як розмножаться і відкладуть яйця Надійна боротьба з кліщами і зниження можливості захворювання після укусу Можна давати тваринам з шкірними захворюваннями Природний смак яловичого м'яса, собака без проблем проковтне препарат Фармакологічні властивості: Нексгард відноситься до інсектоакарицидних лікарських препаратів системної дії. Діюча речовина афоксоланер, яка входить до складу препарату є інсектоакарицид групи ізоксазоліна. Препарат призначають собакам для лікування і профілактики афаніптероза, блошиного алергічного дерматиту, а також акарози, що викликаються іксодовими кліщами. Молекулярний механізм дії афоксоланера націлений на синаптичну передачу нервового імпульсу у членистоногих. Швидко абсорбується і встановлює тривалі зв'язки з білками плазми. Засіб діє ефективно і безвідмовно при правильно розрахованому дозуванні. Можливі побічні реакції при непереносимості одного з компонентів, читайте уважно інструкцію. Обережно застосовувати таблетки, якщо тварина страждає хворобами нервової системи. Протипоказано застосовувати цуценятам і тваринам до 2 кілограм. При правильно розрахованому дозуванні по вазі тварини та дотриманні інших рекомендацій в інструкції, таблетки від паразитів NexGard для собак ефективні і практично безпечні. Побічні реакції зустрічаються у вихованців з індивідуальною непереносимістю компонентів препарату. Засіб застосовують з обережністю у собак з судомами і неврологічними розладами. Захист від кліщів і бліх протягом 1 місяця!!!

Показання до застосування: Призначається собакам для лікування і профілактики при зараженні кліщами Dermacentor variabilis, Dermacentor reticulatus, Rhipicephalus sanguineus, Ixodes scapularis, Ixodes ricinus, Ixodes holocyclus, Haemaphysalis longicornis, Amblyomma americanum, а також при наявності бліх Ctenocephalides felis, Ctenocephalides canis Після перорального введення препарату афоксоланер легко всмоктується в шлунково-кишковому тракті і досягає системного кровотоку. Максимальна концентрація в плазмі відзначається через 2-4 години після введення. Афоксоланер виводиться з організму в основному з жовчю і незначно з сечею. Період напіввиведення афоксоланера становить 14 діб. Дія препарату на бліх починається через 30 хвилин після введення; одноразове застосування препарату забезпечує знищення бліх і кліщів на тварині протягом 6 і 48 годин відповідно. Загибель бліх відбувається до відкладання яєць, що запобігає контамінації приміщень яйцями і личинками При застосуванні препарату собакам масою понад 50 кг слід використовувати комбінацію таблеток, з розрахунку 2,5 мг афоксоланера на 1 кг маси. Не допускається розламування таблеток. Також необхідна консультація ветеринарного лікаря. При тривалому застосуванні препарату можливе короткочасне зниження апетиту, мимовільно зникають шкірні зміни (еритема, лущення); рідко - блювота, діарея і сонливість. При одночасному застосуванні Нексгард з протигельмінтними препаратами, антибіотиками, вакцинами, глюкокортикоїдами, нестероїдними протизапальними препаратами небажаних реакцій, а також зниження ефективності препарату не виявлено

Застосування: NexGard (таблетки) для перорального застосування. Залежно від маси тварини використовують NexGard різного фасування в дозах, зазначених в таблиці: Вага тварини Найменування препарату, (афоксоланер) Вага таблетки від 2 до 4 кг NexGard для собак вагою від 2 до 4 кг, (11,3 мг) 0,5 гр від 4 до 10 кг NexGard для собак вагою від 4 до 10 кг, (28,3 мг) 1,25 гр від 10 до 25 кг NexGard для собак вагою від 10 до 25 кг, (68,0 мг) 3,0 гр від 25 до 50 кг NexGard для собак вагою від 25 до 50 кг, (136 мг) 6,0 гр При застосуванні препарату собакам масою понад 50 кг слід використовувати комбінацію таблеток із розрахунку 2,5 мг афоксоланера на 1 кг маси. Не допускається розламування пігулок. Також потрібна консультація ветериарного лікаря. При тривалому застосуванні препарату можливе короткочасне зниження апетиту, шкірні зміни що мимоволі зникають (еритема, лущення); рідко – блювання, діарея та сонливість. При одночасному застосуванні Нексгард із протигельмінтними препаратами, антибіотиками, вакцинами, глюкокортикоїдами, нестероїдними протизапальними препаратами небажаних реакцій, а також зниження ефективності препарату не виявлено.

Протипоказання: Протипоказанням до застосування є підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів препарату, виражені порушення функції печінки і нирок Протипоказаний для цуценят у віці до 8 тижнів і дорослих собак до 2 кг Побічних явищ і ускладнень при застосуванні препарату відповідно до цього тимчасовим настановою, як правило, не спостерігається. Рекомендації по використанню: Під час роботи з препаратом NexGard забороняється палити, пити і приймати їжу. Після закінчення роботи слід ретельно вимити руки теплою водою з милом.